Q&A

Vaše časté dotazy

Pokud mne kontaktujete ohledně klasického focení, tak se společně dohodneme na termínu a místě. Většinou fotíme někde venku, ale například novorozená miminka jezdím fotit k Vám

domů. Ohledně svateb je to trochu delší proces. Většinou mne kontaktujete se zájmem o zaslání nabídky. Po emailové komunikaci a zjištění důležitých informací Vám sestavím nabídku. Pokud Vás nabídka zaujme, tak si rezervuji Váš termín, domluvíme se na zálohu a naplánujeme společné setkání. Osobní setkání (třeba jenom online) je velmi důležité, protože si řekneme všechny podrobnosti ohledně svatby a jaká je Vaše představa. Pokud máte obavy, není také žádný problém se před rezervací termínu osobně poznat. Hlavně u svatebního focení je velmi důležité mít u sebe fotografa, který Vám bude prostě sedět.

Všichni mě nejvíce znají jako svatebního a rodinného fotografa. Svatbám se opravdu věnuji na plno a největší radost mám z toho, když se mi novomanželé vrací s prosbou o nafocení těhotenských fotek, miminka nebo celé rodiny. Určitě se ale nezaměřuji jenom na tento druh focení. Fotím také různé oslavy, firemní akce, maturitní večírky, plesy. Prostě vše, na co si vzpomenete. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se ozvat. Rád pomůžu a určitě něco společně vymyslíme.

To samozřejmě záleží na tom, o jakou akci se jedná. Svatební sezona je plná většinou rok/půl roku dopředu a je tedy nejlepší s ozvat co nejdříve. Pokud ale nestíháte, tak nezoufejte. Vždy si nechávám nějaké volné termíny a snažím se Vám vyjít maximálně vstříc. Nejednou se stalo, že jsem svoji dovolenou odložil a šel Váš den nafotit. Ohledně ostatního focení je to obdobné. Pokud není svatební sezona, tak se vždy snažím vyhovět Vašemu termínu, podmínkám a časovým možnostem.

Tuto otázku dostávám velmi často na předsvatebních sezeních, kdy se spolu seznamujeme. Jsou to naprosto běžné obavy, ale věřte mi, nemusíte se ničeho bát. Na svatbě o mne skoro nebudete vědět a co se týká společného focení? Půjdete si společně odpočinout od svatebního shonu. Chytnete se za ruku, opřete se jeden o druhého a já Vám během vycházky třeba povykládám o tom, jak výborný byl oběd. To nezní špatně, ne? Opravdu se není čeho bát.

JSEM TU PRO VÁS

POJĎME TO NAPLÁNOVAT