​​​​​​​"Nemůžu jinak než souhlasit s níže uvedenými recenzemi... :-) Když jsem před rokem rezervovala termín, tak jsem vzhledem ke své nefotogeničnosti doufala, že budu mít alespoň pár ´´použitelných´´ fotek... Jaromírovu práci znám, ale přesto překvapil... :-) Je to prostě profesionál a neskutečný pohodář, který dokázal veselou náladu naprosto přirozeně zachytit, nic nebylo přehnaně strojené a o to nám šlo...No a krásných fotek máme víc než dost... :-) :-) :-) Jari, ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci R+M :-)"
​​​​​​​"Velice příjemný, nápaditý a ochotný fotograf, který nám fotil svatbu. Byla s ním bezproblémová domluva. Focení bylo díky uvolněné náladě super. Výsledek je úžasný a jsme z něj doslova nadšeni, protože je na fotkách věrně zachycena atmosféra svatby. :-) H+T Vítečkovi"
​​​​​​​"Vybrali jsme si Jardu a vybrali bychom si ho znovu! Pro mě, jako pro spoustu nevěst, byl svatební den docela rychlý a některé věci si pamatuju jako šmouhu :-)...Díky Panu fotografovi jsem si znovu všechno vybavila a budu si moct ty silné chvíle připomenout kdykoliv...Fotky jsou dokonalé, v perfektních barvách a každá z nich je originálem daného momentu :-) .. Vůbec nevím, že jsme byli foceni v některých situacích a o to je výsledek lepší!...díky!!! ...mimochodem chválím super komunikaci, osobní přístup, rychlost při zpracování a dodržení všeho, co slíbil (to se dnes cení!)! ....ale slova jsou zde málo! To musíte zažít!"
​​​​​​​"Nemůžu se vynadívat a nemůžu se rozhodnout, kterou fotku zveřejnit, nebo kterou nechat vytisknout. Všechny jsou tak přirozené a krásné. Každá druhá je pro mě dokonalá. Podle mého nejkrásnější fotky, co s mou rodinkou máme. Rozhodně už nechci profi fotky od nikoho jiného, než od Jardy. Pokud potřebujete fotky, kde bude zachycena Vaše rodina taková, jaká je, není jiná možnost, než oslovit Jaromíra Šauera. Jardo, moc děkujeme, jsem tak nadšená!!!! <3 :-) "
...další reference budeme postupně doplňovat. :-) 
Back to Top